Pełna oferta, transport, usługa cięcia/palenia

STAL ZAWSZE

first-class-g7f7f0ef5e_640

TRANSPORT, USŁUGA CIĘCIA/PALENIA

Ciekawostka o panu z billboardów;)

Pan  Daniel Szatko pracuje w firmie CZARMET. Oprócz tego jest strażakiem (obecnie naczelnikiem) w OSP Stare Żukowice. Może się zdarzyć, że to właśnie pan Daniel dowiezie do Państwa zamówiony materiał.

Transport

  • dostawy z magazynów w Tarnowie i Nowym Sączu,
  • dostawy bezpośrednio z hut i zbrojarni,
  • dostawy transportów ponadgabarytowych,
  • transport/odbiór odroczony – depozyt.

Istnieje możliwość dostawy zakupionych towarów bezpośrednio z hut* i zbrojarni oraz z magazynów w Tarnowie i Nowym Sączu specjalistycznym sprzętem o ładowności do 24 ton i długości przewożonych  materiałów do 15 metrów, a także realizacji dostaw dla ponadstandardowych gabarytów.  Do Państwa dyspozycji są też mniejsze jednostki, m.in. o ładowności do 9 ton z możliwością rozładunku (HDS).

Zakupiony materiał można pozostawić na umówiony czas w depozycie.

dostawy z hut* – realizowane są w wolumenach całosamochodowych (24 t), materiał przy takich transakcjach sprzedawany jest w pełnych paczkach/wiązkach. Istnieje możliwość mieszania rozmiarów czy średnic ( w przypadku stali zbrojeniowej to w sumie 10 wiązek na transport).

  Magazyn w Tarnowie – transport lokalny (kontakt)

  Michał Jackowski

  kierownik magazynu

  tel: + 48 797 590 401  (pon. – pt. w godz.: 7 – 15)

 

Usługa cięcia/palenia

Firma świadczy usługę poprzecznego cięcia oferowanych materiałów. które odbywa się za pomocą stołowej lub przenośnej szlifierki kątowej,  a w przypadku dużych i grubych profili za pomocą palnika zasilanego gazem propan-butan. Cięcie blach – blachy o rozkrojach 2000*6000-12000 mm oraz 1500*6000-12000 mm mogą być palone na żądaną długość wzdłuż dłuższego boku.

Masz pytania?
Zadzwoń: 14 6272622 lub napisz: czarmet@czarmet.com.pl